فرد مسلح با تیراندازی پی در پی در خیابان بیستون رشت ایجاد رعب و وحشت کرده بود که توسط ماموران دستگیر شد.
تاریخ انتشار : 29 دی 1397

دستگیری عامل تیراندازی در رشت

تسنیم: سارق مسلحی به علت تعقیب و گریز پلیس به داخل ساختمانی خالی از سکنه در خیابان بیستون شهر رشت فرار کرد .تیراندازی در رشت

تیراندازی در رشت

ساعتی پیش سارقی که ظاهراً مسلح نیز بوده به علت تعقیب و گریز پلیس راهور به داخل ساختمانی خالی از سکنه در خیابان بیستون شهر رشت فرار کرده است. 

از زمان وقوع این حادثه تا این لحظه خیابان بیستون رشت شاهد ازدحام بسیار زیاد خودروها و تعداد زیادی از شهروندانی است که برای آگاهی و اطلاع از کم و کیف این ماجرا در حوالی ساختمان مورد نظر جمع شده اند. 

شنیده ها حاکی از آن است که سارق مورد نظر بلافاصله پس از فرار از تعقیب و گریز پلیس و برای جلوگیری از دستگیر شدن به داخل این ساختمان که کنار ساختمان یک بانک قرار دارد فرار کرده است. 

سارق خیابان بیستون رشت دستگیر شد 

رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی گیلان خبر دستگیری سارق خیابان بیستون رشت را تائید کرد. 

سرهنگ محمدرضا محمدی اظهار داشت:سارقی که ساعات قبل پس از تعقیب نیروهای پلیس راهور به داخل ساختمانی متروکه در خیابان بیستون رشت فرار کرده بود دستگیر شد. 

رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی گیلان گفت:نیروهای پلیس راهور صبح امروز به دلیل مخدوش بودن پلاک خودروی این فرد و دستکاری بودن آن به وی مشکوک شده و دستور ایست صادر کردند، اما نامبرده به سرعت از محل متواری شده بود.