مدهای بهاری امسال مخصوص خانم ها را بشناسید و بهار سال 97 آن ها را به کار بگیرید تا استایلی طبق مد داشته باشید.

مدهای بهاری در سال 97

با نزدیک شدن به روزهای پایانی ماه اول فصل بهار، باید لباس های بهاری خود را در کمد لباستان مرتب کرده و از مدل های جدید شلوار جین، کفش های بهاره، و لباس هایی با طرح و چاپ متفاوت و جسورانه در پوشش خود استفاده نمایید. در این مطلب، مدهای بهاری که باید از همین امروز به کار گرفته شوند، به شما ارائه خواهد شد.

در واقع، منظور از سبک زنانه، همان سبک دخترانه است! در این فصل، لباس هایی با جزئیات ظریف مانند پلیسه و چین پارچه به طور مجدد مورد استفاده قرار می گیرند. حتی اگر شما فقط اهل پوشیدن شلوار جین هستید، بد نیست گاهی اوقات با نیمه ی ظریف و زنانه ی خود مهربان تر باشید!

مدهای بهاری زنانه

در مدهای پوششی امسال، تغییراتی به سمت سایه های رنگی ساده و خطوط تمیز و مرتب انجام شده است. به عبارت ساده تر می توان گفت که:“هر چه ساده تر، بهتر”. فصل بهار، بهترین وقت سال برای برخورداری از یک پوشش ساده، راحت، و مدرن است.

نحوه لباس پوشیدن تاثیر زیادی در اعتماد به نفس ما دارد و بیشتر از اون طبق مد لباس پوشیدن. اینجا با مدهای بهار امسال بر اساس نظر کارشناسان مد آشنا بشید و با ظاهر جذابی که برای خودتون میسازید اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید.

پلیسه

از برند تام فورد گرفته تا پیتر پیلوتو مدل پلیسه جایگاه خوبی برای خود پیدا کرده است. مدهای زیادی امسال روی کار آمده اند اما هیچ کدام به اندازه مدل پلیسه محبوبیت پیدا نکرده است.